0
  • Váš košík je prázdny.

ROBÍME, ČO NÁS BAVÍ

Ideovo vychádzame z oslavy vládnuceho poriadku, poukazujeme na jeho úspechy v reálnom živote ľudí. Pričom realita pre nás nie je rozhodujúca. Zobrazujeme predovšetkým ideologické priania a vízie našich lídrov. Zameriavame sa na podnikateľské legendy, úspechy v budovaní montážnych hál a nákupných centier. Neúspechy systému vykresľujeme ako zlyhanie jednotlivcov.

Keďžečasto podriaďujeme, má naša práca miestami dezorientačný charakter. Minulosť ukázala, aká nebezpečná dokáže byť predstavivosť a hľadanie spoločenských alternatív. Nemáme preto žiadne skryté politické úmysly. Sme motivovaní iba úprimnou túžbou po bohatstve.

Hogwash je fotogenický spôsob, ako povedať „bullshit“.

PREČO SME ÚSPEŠNÍ?

Naučili sme sa kresliť procesné mapy. Základom nášho úspechu je inovatívny manažment. Približne 68% nášho času tvorí práca s ľuďmi, rozvoj a podpora. 32% času venujeme práci s klientmi, 86% trávime komunikáciou a 14% si nechávame na to ostatné. Dokopy pracujeme na 200%.

Do práce prichádzame 6:30 ako prví. Na rannom mítingu si s pracovníkmi zhrnieme predchádzajúci deň, čo sa nám podarilo a spoločne si nadstavíme, čo následne budeme robiť. Na konci dňa si s každým pracovníkom prejdeme, aké úspechy v daný deň dosiahol.

Naši ľudia majú silný drive a chuť do práce. Urobia všetko, čo im povieme a dosahujú nadprirodzené výsledky.

SVEDECTVÁ KLIENTOV

ANTON
Je vidiet, ze ide o anarchistov, normalny clovek uvazuje v tejto veci logicky. citi vzdy najviac k najpodobnejsiemu a vnima aj predkov.

9 MAREC 2017 o 18:54

JAN
Dost hloupý obrázek. snaha obhajovat socialismus.

19 AUGUST 2016 O 19:23

KONTAKT

Ak máte akúkoľvek OTÁZKU – píšte na náš klientsky servis. Sme tu pre Vás 24/7!